PSYCHOCONTROL = Psychotherapy & Out of Control Recs. DIY cooperation since 2007

NEW PRODUCTS - LATEST WEEK

DRILLER KILLER Fuck the World 12 LP (UNREST) 

Cena: 
Dostupné množství skladem:  1

Množství: 

Driller Killer vydali dvě alba pod hlavičkou lokálního vydavatelství Distortion records, aby se posléze uhnízdili pod křídly metalového Osmose Productions a Fuck The World bylo roku 1997 jejich prvním počinem u nového labelu. 

Driller Killer tu v podstatě pokračují v pojetí hudby vytyčeném již na předchozích deskách a kapelami, které jim předcházely, ovšem s mnohem divočejší rytmikou a do extrému zahnaným mručícím vokálem a nabroušenějším zvukem. Od prvních tónů se přes vás převalí extrémně energická vlna divokého rocknrollu, čerpajícího z punku i metalu, z Discharge stejně jako Motörhead, ale stejnou měrou i v 90. letech etablovaného švédského death metalu. Duch švédského kang punku je stále přítomen, ale oproštěn od teenagerské rozhašenosti, jejíž funkci přebírá produkce – přesná jak hodinky s velkým metalovým zvukem. To vše korunuje zlounský projev zpěvu, který oproti prvním deskám náležitě zbrutálněl, navazující na temné a divoké formy hardcore punku 80. let, které v převážné většině čerpaly z již zmíněných Discharge, ovšem sem už byla, oproti prvním dvěma deskám, přidána větší než malá dávka metalu. 

Co je u Driller Killer ovšem zásadní devizou, je přímočará chytlavost, která si posluchače, pokud ho tedy baví, když se jde na punk tvrdě, rychle a nasraně, dokáže zaháčkovat. V takovém případě se dá garantovat, že skončí s lahví piva v jedné ruce skandujíc s kapelou jejich Sick Shit a o chvíli dále Fuck The World.

zdroj:www.kidsandheroes.com
« zpět